Suteikiame 30 dienų išbandymo garantija visoms prekėms

PER KIEK LAIKO GALIMA GRĄŽINTI PREKĘ

www.manopeda.lt internetinėje parduotuvėje prekes galima grąžinti per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos.


KOKIAIS ATVEJAIS PREKĖS YRA GRĄŽINAMOS ARBA KEIČIAMOS

Prekės yra grąžinamos arba keičiamas, jeigu:
*prekė yra netinkamos kokybės (turi defektų, neveikia);
*nėra aprašyme nurodytų prekės sudedamųjų dalių, neatitinka nurodytų prekės savybių (yra ne tos spalvos, neturi tam tikrų funkcijų ir pan.);
*gavote ne tą prekę.
*Nepraėjo 30 dienų nuo įsigyjimo


Kokybiškų prekių grąžinimas
Jeigu prekė yra tinkamos kokybės, jūs galite ją grąžinti per 30 dienų nuo prekių įsigyjimo arba pakeisti nusipirktus daiktus www.manopeda.lt internetinėje parduotuvėje, analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais, arba grąžinti prekę ir atgauti už juos sumokėtą kainą.

Batams taikomos kitokios grąžinimo taisyklės

Batai keičiami ir gali būti grąžinami nemokamai. Prieš ketindami grąžinti batus susisiekite su mumis el. paštu info@manopeda.lt arba telefonu: +370 604 48166. Taip pat siūlome paskaityti DUK skiltį https://manopeda.lt/DUK/#* .
Jeigu jums kas neaišku su prekių grąžinimu kreipkitės nurodytais kontaktai ir mes jums padėsime.


PREKĖS NEGRĄŽINAMOS, JEIGU:

*praėjo 30 dienų po prekės gavimo;
*praėjo 30 dienų po prekės galimo grąžinimo patvirtinimo;
*prekė buvo pažeista.( Tai yra prekė yra labiau nusidevėjusi nei natūraliai per 30 dienų ar pažeista dėl pirkėjo kaltės. Taip pat prekė yra nepilnos komplektacijos)


KAIP ATRODO PREKĖS KEITIMAS ARBA GRĄŽINIMAS

1.    Prekės keičiamos ar gąžinamos klientui pateikus rašytinį prašymą el. paštu info@manopeda.lt . Teikiant rašytinį prašymą klientas turi nurodyti priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios įsigyta prekė jo netenkina ir vieną reikalavimų nurodytų Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsnyje (jeigu nusipirkta tinkamos kokybės prekė) arba 6.363 straipsnio 7 dalyje (jeigu nusipirkta netinkamos kokybės prekė).
2.    Į pateiktą prašymą bus atsakyta per 1–5 d.d.
3.    Gavę www.manopeda.lt patvirtinimą dėl prekės keitimo ar grąžinimo klientas privalo prekę išsiųsti nedelsiant, ne vėliau kaip 14 dienų po patvirtinimo.
4.    Prekė privalo būti saugiai įpakuota (originali pakuotė negali matytis, ji turi būti tvirtai įpakuota).
5.    Paskutinis žingsnis: klientas turi prekę išsiųsti atgal www.manopeda.lt (išsamesnė prekės siuntimo pardavėjui informacija apačioje).

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

*Pinigai klientui grąžinami per 14 dienų nuo prekės grąžinimo pardavėjui www.manopeda.lt . Pardavėjas klientui grąžina visą už prekę ir jos pristatymą sumokėtą sumą.


PREKĖS GARANTIJA
Visoms prekėms suteikiame 24 mėn.

0
    0
    Jūsų Krepšelis
    Jūsų krepšelis tusčiasGrįšti į parduotuvę