Taip, visus pas mus įsigytus batus galite grąžinti visiškai nemokamai per 30 dienų nuo įsigyjimo. Batus taip pat galite mėginti ir nešioti. Norint grąžinti batus susisiekite su mumis el. paštu info@manopeda.lt arba telefonu +370 604 48166

Taip, galima. Reikia skambinti telefonu 8 604 48166

Batus galite pasikeisti susisiekus su mumis el. paštu info@manopeda.lt arba telefonu: +370 604 48166 . Batų keitimą atliksime nemokamai ir greitai.

Norėdami grąžinti ar pasikeisti batus, pirmiausia turite grąžinti turimus batus per DPD paštomatą nemokamai. Po siuntos gavimo gausite sms žinutę ir el. laišką su DPD siuntos pin kodų, su kuriuo galėsite grąžinti siuntą prie bet kurio DPD paštomato. Jeigu grąžinimo metodas per DPD paštomatą jums nėra tinkamas, tada susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu ir mes jums pasiūlysime kitus alternatyvius būdus grąžinti batus.

Norėdami grąžinti arba pakeisti prekę turite rašyti el. paštu info@manopeda.lt , nurodyti grąžinimo/keitimo priežastį, pateikti pirkimą įrodantį dokumentą – užsakymo numerį, banko išrašą ir pan. Į laišką atsakome per 1 d.d. Tuomet gausite nurodymus, ką turite daryti toliau.

Prekės siuntimas įprastai trunka 1–3 d.d. Jeigu prekė pristatoma per ilgesnį laiką, tai yra nurodyta prie tos prekės aprašymo.

0
    0
    Jūsų Krepšelis
    Jūsų krepšelis tusčiasGrįšti į parduotuvę